FULLMOON

Forum sojuszu OGAME uni61


#1 2008-08-14 19:41:27

gladiatorr28

Natchniony

7999063
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 40
Punktów :   

Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

Zacznę ja

Przygodę z ogame zaczełem na unni 30 ( wiadomo 1 unnia więc byłem faremka gościa z Top 100 hehe ) - póżniej przyszedł czas na unni 33 ( Top 300 ) - oczywiscie pograłem troszeczke na unni 47 ( Top 200  - oddane ) - unni 49 ( Top 40 - flota Top 12 - kilka ST po własciwej stronie ) - u 60 pograłem sobie jako moonówka - tutj gram na najwyzszych obrotach .... Tyle w skrucie

Offline

 

#2 2008-08-14 20:04:33

Moskit1980

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

Ja grałem na uni29 pierwsze moje uni zacząłem w trakcie nie wiem po dwóch latach od rozpoczęcia czyli na zielono jak kto woli noobprotection farmiłem na maxa jak świr wlazłem w top800 sukces uni29 - stracenie graczowi 1 k Krążków w obronie

uni24 - różne konta, na swoim pierwszym zorganizowałem pułapkę u siebie na moonie na acs-a graczy z top20 wszytko im spadło, potem grałem na bardzo silnych kontach top10 floty itd. ale to już schyłek uni był mało celów nieciekawie

uni45 top 100 jedyne które grałem od początku dwa razy pojechałem w acs-e gracza top2, zgrany soj mieliśmy całe nocki przegadane na gg i skypie masakra ogame moje zycie ale dałem spokój

teraz powrót do OGAME od tamtej pory.

Nigdy mnie nie zezłomowano konkretnie.

Offline

 

#3 2008-08-14 20:15:39

J E L I N E K

Natchniony

Skąd: L-wo
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

U mnie zaczęło się dość wcześnie bo od Uni 10 uczyłem sie grać na własnych błędach przez dobrych kilka miechów. Przeszedłem tam można powiedzieć szkolenie od noobka do gracza i zakończyłem tam grę z wynikiem Top 70 i ST po prawej stronie niestety na ok. 300%

Później stara gwardia z Uni 10 wciągnęła mnie na Uni 32. Tam grałem na maxa i bagatela byłem przez pewien czas Top 12 co jest moim rekordem. Byłem jednym z pierwszych osób które posiadały OW i wykręciłem tam sporo ST. Jedna nie trwało to długo i trochę spadłem ale zajmowałem tam pozcyję TOP  25-35. Jednak zniechęcony oddałem konto.

No i kolejną znaczną przygodą było Uni 49. Zacząłem miesiąc po powstaniu Uni w gali 6. I tak step by step szedłem aż w końcu doszedłe, do TOP 60. Wykręciłem tam jednak tylko 1 ST debiutowe. Po niedalekim czasie dostałem niesłusznego bana i stało się 6 miesięcy wypocin poszło na marne. Kto wie może do dziś dnia bym tam grał. Gladiator widzę że też tam grałeś może mnie kojarzysz. Miałem nick Jeleniors i byłem w BoS.

No a teraz gram na Uni 61. Co tutaj osiągnę? To się okaże.

Jednak najbardziej z tych wszystkich Uni w pamięci zostało mi to pierwsze. Do dziś prawie wszystko pamiętam nawet kordy swojej planety matki, kto był pro itp. Po prostu to było nowe i strasznie ciekawiło. Teraz już nie czuje takiej zajawki ale nie jest chyba tak źle bo nadal gram.

Pozdro ojejq ale się rozpisałem.

Offline

 

#4 2008-08-15 12:02:36

Michal61

Postępowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

Ja zaczynalem na u2, u1, u7 jednoczesnie. Uczylem sie dopiero jak w to grac. Jak wiadomo 1 i 2 juz dawno byly. Farmilem na 1 i 2 na przemian, na 7 juz nie mialem czasu i sily, dlatego tam robilem kopalnie. Po jakims czasie jak juz nie dawalem rady na 3 uni gralem tylko na 2 i na 1 eko, a 7 skasowalem. Po kilku miesiacach skasowalem i 1 bo wiadomo, mozna grac tylko na 1, zeby cos osiagnac. Tam bylo ciezko bo bylem kilka miesiacy za czolowka. Rozne sojusze. Az trafilem do InnDem. Tam nauczylem sie wsztystkiego. Robili takie rzeczy ze mozg staje. Wszystko mieli rozpracowane. Pierwsze zlomowanie z PZ i wiele innych ciekawych rzeczy. Zreszta mozna spobie poszukac RW w ST Demonow. W miedzy czasie jak juz najlepsi z u2 konczyli z ogame i sojusz umieral po ponad 2 latach gry, pykalem sobie na innych uni, u24 bylem 24, pojechalem do Krakowa na 3 dni i dalem koledze z sojuszu konto do przypilnowania. Jak wrocilem ban za multi. Jak sie okazalo pilnowal jeszcze kilka innych kont. GO powiedzial, ze nic nie moze zrobic i koniec.
Potem oddalem konto na u2 i gralem na 40. Tam polatalem w Emerytach, tez chyba najlepszy sojusz na tym uni. Jak zabraklo mi juz checi oddalem konto i skonczylem z ogame.  Bylem wtedy chyba w top 40 mam gdzies screena z ostatniego dnia na moim koncie. Konto przejal jakis sprytny grac, a potem oddal je innemu, a ten majac 4-5 moonow (konto oddawalem z 4 moonami i teleportami na kazdym) i GSa dal sie zezlomowac jak wracal z FSa. Wyliczyli go. Szkoda, ale to juz mnie tak bardzo nie interesowalo. Szczegolow nie bede pisal. Na u2 skonczylem w top 200, u24 24 i bylo by lepiej, bo sie rozkrecalem dopiero, ale ban . Na 40 tylko 34 miejce, sprawdze to to jak znajde screena, ale tam juz nie mialem ochoty po prawie 3 latach grania. To sa 3 konta gdzie gralem powaznie. Raz wlamali mi sie na konto, uni nie pamietam, bylem w top 100 lub 200, jakis miesiac dwa grania, mialem juz wszystko, super kolonie i coraz wieksza flota. Koles z czestochowy wlamal sie i skasowal wszystkie kolonie. Flota na szczescie byla na matce ale strata punktowa ... GO nic nie mogl zrobic. Konto ostatecznie oddalem. Probowalem tez te szybkie uni, ale to nie dla mnie. Nie moge siedziec caly dzien na ogame. A tam 20 minut i po flocie.
Ale sie rozpisalem, same pierdoly. W kazdym razie wiem sporo o ogame. Nie siedze w nocy, wtedy spie. Raz w zyciu mi sie chyba zdarzylo do 3-4 nad ranem, ale bylem na urlopie. Generalnie max 24. Wiem kiedy ryzykuje flota, ale robie to swiadomie.

Offline

 

#5 2008-08-15 15:50:35

FANTAoSTAs

Postępowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

A ja gre rozpoczałem dzięki Gladiatorrowi i jego żoneczce... i tak od czasu do czasu pojawiam sie na róznych uniach na Ogame.pl, gdzie robie troche zamieszania,  i na Ogame.org, gdzie tłukę Turków, których nie znosze i Niemców którzy są aroganccy i myślą że są potęgą tej gry, nieraz udawało mi się im przytrzeć noska hehe.....

Offline

 

#6 2008-09-25 13:22:30

Krishnamishna

Postępowy

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

Co masz do Turków??

Offline

 

#7 2008-09-26 12:40:19

Derlej

Postępowy

3521786
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Na jakich unniach graliśmy i co tam osiągneliśmy

Ja grę zacząłem w kwietniu 2005 roku na U10 jakoś 10  dni po otwarciu. Doszedłem do top 200 i dostałem bana (jak ktoś grał to pamięta buga z idlerami) Sporo osób dostało wtedy bana ale też sporo sie udało jakoś nie dostać. Jako że nie wiedziałem jeszcze o GO itp nie odwołałem się od bana i konto poszło się... No ale nic z całym sojuszem przenieśliśmy się na U22 gdzie miałem konto top 13 flot i jakieś dobre top w pkt już nie pamiętam:P Ale długo nie grałem, były to czasy gdzie bez moona nawet stacjonuj nie pomagało wiec wpadłem dość szybko na coś około 100%. W sumie konto w czasie ataku było pod opieką kumpla bo ja sam byłem u Babci;] i z tego co sie później dowiedziałem mogłem zwiać bo miałem sporo sek zapasu no ale kumpel nie dał rady;] Nie grałem w ogame chyba miech i odezwał sie znajomy z U10 z propozycją oddania konta no nic konto był odo bani i w układzie z top 10 ale kij ważne że jest. Po tygodniu udało się zdobyć świeżo zezłomowane konto w top 800 na którym grałem aż do wejścia do top 100. No ale jak to u mnie w zwyczaju jak już byłem w top to oddałem konto a po tygodniu wisiało już w ST;/ Trochę się wk i postanowiłem wrócić do gry:P Z tego co pamiętam zacząłem grać na jakimś nowym uni i zamieniłem konto które nie miało nawet 5k pkt na konto 200k pkt na U10:) Znów doszedłem z top 600 do top 100 i oddałem konto:) Ale wcześniej zezłomowałem całą flotę na ponad 1k % Tak z okazji odejścia o największy bunkier na uni:P Po pół rok ualbo roku wróciłem do gry na tym samym koncie (top 300) i znów dochodzę do top 100 (aktualnie top 103) Ale tym razem nie oddam konta:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl