FULLMOON

Forum sojuszu OGAME uni61

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-24 13:16:08

FANTAoSTAs

Postępowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 18
Punktów :   

Mowca Umarlych[KLINIKA] vs. fanta back 4 moment & gladiatorr28 [Moon]

Szwędałem się po chacie jak żyd po pustym sklepie, kiedy nagle głos pod moim ciemieniem oznajmił mi, wejdź na Ogame, bo złe rzeczy się dziać mogą! Jak zwykle mądraliński głos w moim umyśle miał rację! Zaglądam, a tu męda z sojuszu KLINIKA (Top2), porwałą się na marną ilość surowców (metal -23.984; kryształ-11.365; dex-4.058, na mojej zajebiaszczo wielkiej kolonii (34 pola). Brak tam pól na stocznię więc szans na wzniesienie fortyfikacji zostałęm pozbawiony, ponad 100 układów do matki, więc nie podesłał bym swoich wypasionych MT, by mogły z oszałamiającą siłą roznieś w pył 2 statki przeciwnika! Ale zanim popadłem w całkowity stan panicznej autodestrukcji, mój Głos znowu zabłyszczał inteligencją i zaproponował: "Mistrzu słuchaj nie chcę Ci mówić co masz robić, ale mogę z lekka zasugerować byś odezwał się do Gladiatorra, przecież kolo niego jest ten twój kolonizacyjny olbrzym! "No jasne" pomyślałęm i wnet zabrałem się do procesu przywoływania kompana z sojuszu! połączenie wewnątrz sojuszowe zawiodło, domowy komunikator internetowy także, ale niezawodność technologii GSM pozwoliła wreszcie na wymianę zdań z Gladim! Oczywiście jak przystało na top 60 Gladiatorr nie umniejszając swojej rangi podesłał namiastkę swej flotki, która jak to sam okreśił

"w zupełnosci starczy"

. Łasy na moje zapasy "gracz" przed dolotem puścił sondę na ok.1:30 przed atakiem, ale Gladiatorro tylko przez szybkę swego Krążownika zobaczył jak sonda pędzi ślepo przed siebie i mija go niezauważając. Przywitaliśmy na swej planetce Gladiatorra Obrońcę, ale imprezka trwała tylko 7 sekund, i po tym krótkim imprezkowaniu nadleciała flota Nooba Pazernego...
... siły bazowe naszej kolonii, umiejscowione w kabinie mieszkalnej 6 polaków, pracujących w kopalnii metalu, otrzymały raport od zwiadowców sił sprzymierzonych:

Następujące floty 08-24 stanęły przeciwko sobie:

Agresor Mowca Umarlych

    Flota:
    " Duży transporter: 1
    " Krążownik: 1

Obrońca fanta back 4 moment

    Flota: z przyczyn technicznych nie ujęto
    Obrona: z przyczyn technicznych nie ujęto

Obrońca gladiatorr28

    Flota:
    " Krążownik: 3

Po 2 zaciętych rundach...

Agresor Mowca Umarlych

    zapewne zdziwiony, że został w ziemię wgnieciony

Obrońca fanta back 4 moment

    Flota: z przyczyn technicznych nie ujęto
    Obrona: z przyczyn technicznych nie ujęto

Obrońca gladiatorr28

    Flota:
    " Krążownik: 3

Obrońcy wygrali bitwę, a Agresor upokorzony mógł tylko patrzeć, jak unosi się dym nad tą bogatą w surowce kolonią!


Agresor słusznie stracił łącznie 41.000 jednostek. (26.000/13.000/2.000)
Obrońca stracił łącznie 0 jednostek. (0/0/0)
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 7.800 metalu i 3.900 kryształu.

Teoretyczny zysk zwycięzcy wynosi 11.700 jednostek. (7.800/3.900/0)
Satysfakcja: bezcenne
Farmienie 0, zbiórka złomu 11.700.

Morał:
Umiesz liczyć, licz czy się opłaca!

Ostatnio edytowany przez FANTAoSTAs (2008-08-24 13:22:59)

Offline

 

#2 2008-08-24 14:36:54

gladiatorr28

Natchniony

7999063
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: Mowca Umarlych[KLINIKA] vs. fanta back 4 moment & gladiatorr28 [Moon]

hehheh dobere dobre

Offline

 

#3 2008-08-24 15:55:48

J E L I N E K

Natchniony

Skąd: L-wo
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Mowca Umarlych[KLINIKA] vs. fanta back 4 moment & gladiatorr28 [Moon]

Bardzo fajna obrone moze skala nie jest najwieksza ale liczy sie akcja zgranie brawo sojusznicy:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl